AnimeWeekend Winter/Spring’18 kovo 24-25 dieninėse dalyse tūrėsime iš ties daug įvairių dalyvių, kuriuos pristatome žemiau.

AnimeShop.Lt

Seniausią ir didžiausia Baltijos šalyse Anime, Kpop ir žaidimų atributikos parduotuvė. Mūsų renginyje prekiausianti figūrelėmis, plakatais, ženkliukais, puodeliais, pakabukais, pliušiniais žaislais…

Kuroneko.lt

Daugybė azijos skonių vienoje vietoje. Mūsų renginyje prekiausianti itin didele skonių įvairove: ramenai, saldumynai, gėrimai, užkandžiai iš įvairių azijos šalių.

stalzaidimiai

Stalžaidimiai

Bored? Play some boredgames! – su šiuo šukiu į AnimeWeekend atvyksta stalžaidimių bendruomenė, išbandyk, žaisk, susipažink su bendraminčiais.

vilniaus-kendo-centras

Vilniaus Kendo centras

2006 metais sausio mėnesį, Gijos Amkoladze vyr. pastangomis, buvo įkurtas VILNIAUS KENDO CENTRAS, kuris siekia populiarinti Japonijos Kendo kovos meną Lietuvoje. Šiuo metu Vilniaus Kendo Centre vyksta aktyvi kendo tobulinimo veikla. Treniruočių dalyvių skaičius augo pamažu.

Nuo pat įkūrimo klubo nariai aktyviai dalyvauja Lietuvos ir užsienio kendo renginiuose, taip garsindami Lietuvos vardą ir populiarindami praktikuojamą japonų kovos meną.

Renginio metu Vilniaus Kendo centras netik pasirodis scenoje, bet ir pabendraus su Jumis savo stenda, o susidomėjusius Kovo 27 ir Kovo 30 bus kviečiami į atvirų durų dienas.

GeekCafe

Mūsų renginyje prekiausianti įvairiomis Anime figūrelėmis.

HeroLAB.LT

HeroLAB – Tavo herojų laboratorija. Mūsų renginyje prekiausianti įvairiomis filmų, anime, serialų figūrelėmis.

mindzone

MindZone

Mind Zone – bendraminčių komanda, skleidžianti „geek“ kultūrą Lietuvoje. Renginio metu Mindzone komanda siūlys įvairias veiklas renginio dalyviams.

HobbyShop.Lt

Stalo žaidimų, ir hobby centras. Renginio metu galėsite netik pažaisti įvairius stalo žaidimus.

kuroneko-cafe_800_800_2

Kuroneko Cafe

Neseniai duris atvėrusi Azijos skonių virtuvė Vilniuje. Abiejų dieninių dalių metu veiksianti kavinė pasiūlys Jums įvairių užkandžių, ramenų ir kitų patiekalų.

Japoko

Renginio metu išbandykite konstruktorius iš Japonijos Laq. O tie kurie nebegalės sustoti konstrave kviečiami apsilankyti internetinėje svetainėje www.japoko.lt