Renginio amžiaus cenzas

Dieninėse dalyse dalyvių amžius nėra ribojimas.

Naktinėje dalyje dalyvauti gali 16 sulaukę asmenys*. Neturintys 18 metų su savimi dalyvavimui naktinėje dalyje turi tūrėti tėvų arba globėjų raštiškus sutikimus, kuriuose taip pat turi būti pateikta kontaktinė informacija, bent vieno iš globėjų.

*Išimtis taikoma, tik iš kitų Lietuvos miestų ir miestelių atvykusiems asmenims, naktinėje dalyje / nakvynei gali likti ir jaunesni asmenys turintys tėvų sutikimus.

 

Maistas ir gėrimai

Draudžiama vartoti alkoholinius, energetinius gėrimus. Vartojantis alkoholį asmuo gali būti išprašytas, arba nebeįleistas į renginį.

Patikrinimo metu prie įėjimo, arba viduje sukėlus įtarimu dėl Jūsų gėrimu, gėrimas gali būti konfiskuotas ir negrąžintas.

Maista apart sausų snaksų, galima vartotį tik bendrose chill zonose, salėse valgyti draudžiama. Salėse naktinių peržiūrų metu galima valgyti snaksus (traškučiai, krekeriai, sausainiai).

 

Rūkymo zona

Rūkyti Mykolo Romerio universiteto zonoje, kaip ir visose mokymų, švietimo įstaigų teritorijose yra draudžiama. Rūkymui yra skirta vieta kitoje gatvės pusėje, perėjus perėją, šalia kioskelio. (Dėkojame už supratingumą).